Prestone – układanie kostki

Firma PRESTONE już od kilku lat jest uznanym wykonawcą w branży brukarskiej. To co wyróżnia nas na tle konkurencji to przede wszystkim wysoka jakość materiałów oraz solidność wykonanych usług. Nasi Klienci mają możliwość zakupu oferowanych materiałów w atrakcyjnych cenach. A to wszystko za sprawą długorwałej współpracy z producentami produktów granitowych. Daje nam to możliwość m.in. zaoferowania kostki granitowej w cenie kostki betonowej.

Prestone - układanie kostki granitowej, brukarstwo

Towarzyszymy Państwu na każdym etapie prac służąc kompleksowym doradztwem. Dzięki temu możemy pochwalić się stale rosnącym gronem zadowolonych inwestorów.

Układanie kostki granitowej to nasza domena. Cechuje nas precyzja. Jesteśmy młodym ambitnym zespołem, akceptującym wyzwania. Pracujemy z pasji wynikającej z chęci tworzenia niepowtarzalnych powierzchni, które gwarantuje kostka granitowa. Dzięki szerokiej gamie produktów jesteśmy w stanie stworzyć z granitu niepowtarzalne schody, tarasy, mury, itd.

Zapoznaj się z naszymi realizacjami.

Swoje usługi świadczymy głównie na terenie Bełchatowa i okolic (Zelów, Piotrków Trybunalski, Radomsko, Wieluń, Pabianice).

 

Oprócz układania kostki granitowej świadczymy również usługi:

Koparko-ładowarki

Wykorytujemy, przywieziemy, wykopiemy!
Do Państwa dyspozycji posiadamy trzy rodzaje łyżek: skarpówka, standard 60 cm oraz fundamentowa 40 cm.

Renowacji i mycia kostki graniotowej

Utwardzania i zagęszczanie terenu